Wnętrza i Wykończenie

Zdjęcia dla wielu osób mają bardzo duże znaczenie. To właśnie one sprawiają, że czas na chwilę staje w miejscu. Dzięki nim możemy sobie przypomnieć, jak wyglądaliśmy kilka lat wstecz, gdzie byliśmy, co robiliśmy i z kim. Stanowią one również niepowtarzalną pamiątkę ślubu, urodzin, chrztu, komunii, rocznic i wielu innych uroczystości rodzinnych. Dzięki nim możemy zobaczyć, jak wyglądali nasi przodkowie i jak zmieniał się świat na przestrzeni lat. Współcześnie aparat jest w każdym telefonie komórkowym. Robimy nim bardzo duża liczbę zdjęć. Niestety większość z nich nigdy nie ujrzy światła dziennego. Znikną w pamięci telefonu lub komputera. Chcąc temu zapobiec dobrze jest od czasu do czasu wywołać kilka z nich lub zamienić je w modne fotogadżety. W artykule przedstawiamy kilka pomysłów na zachowanie zdjęć.

Fotoksiążka

Jest to album ze zdjęciami swoim wyglądem przypominających książkę. Można w nim umieścić dowolnie wybraną liczbę fotografii. Wszystko jest uzależnione od naszych upodobań. Producenci prześcigają się w coraz to nowych papierach do druku zdjęć oraz w różnych formatach i oprawach fotoksiążek. Możemy wybrać miękką lub twardą oprawę, obicie okładki wykonane z płótna lub z ekoskóry, bądź też możemy nadać mu tło z naszego zdjęcia. Do wyboru zazwyczaj mamy również kształt (kwadrat lub prostokąt). Przygotowanie projektu fotoksiążki jest bardzo proste. Wystarczy ze strony sklepu fotograficznego pobrać specjalny program, wgrać swoje zdjęcia i ułożyć je zgodnie z szablonem. Dzięki takiemu albumowi zdjęcia zostaną utrwalone na zawsze.

Obraz ze zdjęcia

Jest to coraz popularniejszy sposób na ozdobienie wnętrza mieszkania oraz na upamiętnienie ważnych dla nas momentów. W ofercie sklepów wykonujących obrazy ze zdjęcia znajdziemy różnego rodzaju opcje. Możemy wybrać kolor zdjęcia (kolorowe, czarno-białe, sepia), jego styl (np. retro, pop-art, komiks, farba itp.) oraz rozmiar i kształt. Dzięki temu z powodzeniem dopasujemy go do wystroju naszego mieszkania i sprawimy, że stanie się elementem przykuwającym wzrok odwiedzających. Dla nas może być motywem przywodzącym na myśl miłe chwile.

Mozaika ze zdjęć

Nową odmianą zdjęcia na płótnie jest fotomozaika. Jest to duże zdjęcie, które składa się z setek innych zdjęć. Dzięki niej możemy połączyć w jeden obraz wiele fotografii, które są bliskie naszemu sercu. Z małych zdjęć ułożona jest mozaika odzwierciedlająca jedno wybrane przez nas zdjęcie. Tego typu obrazy można zamówić za pośrednictwem sklepu internetowego firmy MyGiftDna. Mozaika ze zdjęć może być wykonana w różnych rozmiarach i kształtach.

Kubek ze zdjęciem

Niedrogim gadżetem, na który można nanieść zdjęcie jest kubek. Dzięki tego rodzaju personalizacji zyskujemy niepowtarzalne naczynie, które będzie nam towarzyszyć przy każdej wypitej herbacie i kawie.

Puzzle ze zdjęcia

Puzzle to dobry pomysł na uwiecznienie fotografii. Możemy je zamówić w różnych rozmiarach oraz różnych wariantach kolorystycznych. Po ich otrzymaniu namówmy całą rodzinę do wspólnego ułożenia obrazu. Będzie to doskonałą zabawą, a tak wykonany obraz możemy włożyć w antyramę i powiesić na ścianie.

Zazwyczaj czytane