Meble, Jakie meble wybrać, Poradnik meblowy, Nowości rynkowe

Meble

Meble z litego drewna mają wiele zalet: dębowe stoły, sosnowe szafy czy ławy z drewna bukowego są niezwykle solidne, trwałe, ale także piękne. Naturalne drewno może być miękkie lub twarde, każde ma inną barwę i inny zapach, jest ciepłe, przyjemne w dotyku. Dlaczego więc nie wszyscy decydują się na zakup mebli z drewna? Czy mają tylko zalety, których nie doceniamy, czy jednak także jakieś wady?

Więcej…

Meble

Wbrew pozorom, gdy zabieramy się za design na pierwszym miejscu nie stoi bynajmniej 'charakter pomieszczenia', 'wyrażanie własnej osobowości' czy tym podobne, enigmatyczne zwroty, dla których tak naprawdę trudno znaleźć zastosowanie w rzeczywistości. Nie! Projekt zacząć należy zgodnie ze starą zasadą: od ogółu do szczegółu. W tym wypadku: najpierw nastrój, potem dopiero konkretne meble. Brzmi niejasno? Czytaj dalej.

Więcej…

Meble

Polacy kochają drewniane meble. Prawie 1/3 powierzchni naszego kraju to lasy.  Daje to ogromne możliwości pozyskiwania tego surowca. Meble sosnowe to rozwiązanie dla tych, którzy marzą o atrakcyjnych, drewnianych meblach, ale nie mają na nie dużego budżetu. Dzięki swoim właściwościom można je błyskawicznie przemalować uwydatniając ich swojski charakter, lub całkowicie zmieniając ich wygląd.

Więcej…

Meble

Zazwyczaj czytane