Wnętrza i Wykończenie

Współczesne aranżacje, w dużej mierze opierają się na minimalistycznych akcentach, których motywem przewodnim jest prostota i skromność. Tymczasem, trend, który w ostatnim czasie napłynął do nas zza Oceanu, stanowi totalne zaprzeczenie tych wartości, wysuwając na pierwszy plan bogato zdobione, szlachetne materiały, które ze skromnością nie mają nic wspólnego. Nie ulega zatem wątpliwości, że nadszedł czas, by zapoznać się ze stylem nowojorskim, a tym samym z luksusową kolekcją Metropolitan!

Elegancja w pełnej klasie – wnętrza z duchem przeszłości

Szykowne, eleganckie i bogato zdobione wnętrza od zawsze budziły zachwyt i podziw u innych. Dokładnie takie wrażenia wiążą się z zastosowaniem stylu nowojorskiego w mieszkaniu. Kolekcja Metropolitan to nowoczesne meble i dodatki, które w dużej mierze nawiązują do modernizmu. Sekret tej kolekcji tkwi w fantazyjnych formach, dodatkach wykonanych ze szlachetnych materiałów oraz ponadczasowych meblach, które nadają luksusowego oddźwięku całemu pomieszczeniu. Wygląda na to, że wcale nie musimy cofać się w czasie, by zaznać luksusu na najwyższym poziomie. Wystarczy zdecydować się na zachwycającą kolekcję Metropolitan.

 

 

 

 

Klimatyczna gra światłem

To, o czym należy pamiętać urządzając wnętrze w stylu nowojorskim, to przede wszystkim odpowiednie oświetlenie. Salon, który swoim klimatem ma nawiązywać do przeszłości, musi posiadać w swym wyposażeniu kilka elementów, które stworzą nastrój i tajemniczą atmosferę. Doskonałym rozwiązaniem będzie postawienie ozdobnego lampionu, który miejscowo rozświetli pomieszczenie.

Ciekawą alternatywą są również lampy stołowe na Miloo Home o podstawie w kolorze miedzi bądź srebra. W tym konkretnym przypadku, urok tego dodatku tkwi w jego lnianym abażurze, ponieważ len dodaje przestrzeni szyku i elegancji. To nie koniec niespodzianek, ponieważ dla miłośników rozwiązań z poprzednich epok, w kolekcji Metropolitan dostępne są również stylowe świeczniki, dzięki którym kunsztowny blask świecy rozniesie się po całym wnętrzu. W tak klimatycznym salonie, błogi relaks mógłby trwać bez końca.

 

Styl nowojorski w Twoim salonie

Welur, nikiel, kryształowe szkło i mnóstwo innych szlachetnych materiałów sprawią, że sam pobyt w takim salonie będzie się wiązał z przeniesieniem na wyżyny komfortu. Kolekcja Metropolitan oddziałuje bowiem nie tylko na zmysł wzorku, ale również dotyku. Miękkie i delikatne materiały w połączeniu z nastrojowymi dodatkami, podkreślą kunsztowny i wyrafinowany klimat tego pomieszczenia. Styl nowojorski oznacza klasę i szyk, której wyrazem są symetryczne elementy wyposażenia w odcieniach turkusu, musztardy, rudości i granatu. Prawdziwa magia!

Salon to miejsce wypoczynku i relaksu, dlatego warto zadbać o każdy, najdrobniejszy szczegół podczas jego urządzania. Jeżeli zależy Ci na efektownym, eleganckim i luksusowym wnętrzu, to kolekcja Metropolitan została stworzona właśnie dla Ciebie.

Wykończenie, Wystrój i Wnętrze domu

Zazwyczaj czytane