Różne, Porady

Farby do ścian

Wybór farby do ścian to naprawdę ważna decyzja. Zwykliśmy podejmować ją w sklepie, po obejrzeniu wielu próbek farb. Jednak rzeczywista wizyta w sklepie to nie jedyna alternatywa dla zakupu farb. W środowisku cyfrowym oferowane są coraz lepsze narzędzia dopasowania farb online. Sprawdź możliwości i ich zalety!

 

Przed zakupem farb online

Cyfrowe narzędzia dostępne na stronach wielu producentów pozwalają na dobranie odpowiedniego produktu do pomalowania prawie każdego rodzaju powierzchni. Co więcej, możemy spędzić nad tym wyborem tyle czasu, ile tylko potrzebujemy. Można porównywać właściwości oferowanych farb, odcienie, obliczyć ilość potrzebną do realizacji projektu, skonsultować wybór z doradcą i bez wychodzenia z domu zamówić niezbędne produkty, które zostaną dostarczone pod nasze drzwi.

Zamów tester koloru

Jeżeli chcesz skorzystać z kolorów dostępnych w palecie producenta, możesz za drobną opłatą otrzymać testery wybranych barw. Do wyboru masz kilka opcji - niewielki tester farby lub tradycyjne wzorniki kolorów. Ciekawym rozwiązaniem są także próbki samoprzylepne, np. Tikkurila ColorTester. Taką próbkę w dużym formacie - A4 - możesz przykleić na ścianę, którą planujesz pomalować. Dzięki tej formie łatwo będzie przyjrzeć sprawdzić, jak prezentuje się kolor w naszych wnętrzach, np. w sztucznym lub naturalnym świetle.

Pomocne kryteria wyszukiwania

Jeżeli wiesz, co chcesz pomalować, wystarczy, że zaznaczysz odpowiednie opcje w wyszukiwarce produktów dostępnej np. na stronie marki Tikkurila. Po określeniu typu powierzchni, np. płyta mdf, metal lub beton otrzymasz ograniczoną propozycję rozwiązań produktowych. Taka selekcja stworzona przez producenta znacznie ułatwi zakupy.Dostępne porady dotyczące malowania

Z poradnikiem od producenta nie popełnisz żadnego błędu! Na stronie znajdziesz porady dotyczące malowania każdej powierzchni. Dzięki temu doskonale przygotujesz ją do malowania i unikniesz drobnych potknięć, które zdarzają się amatorom domowych remontów. Postępuj zgodnie z instrukcją, a efekt będzie najbardziej zadowalający!

Dodatkowe akcesoria

Aby zakupy były kompletnie, zyskujesz też możliwość zakupienia akcesoriów rekomendowanych przez producenta. Pędzle, wałki, kuwety i inne pomoce, które pozwolą zabrać się za remont bezbłędnie!

www.tikkurila.pl