Różne, Porady

„Kocham” czasem brzmi banalnie – choć to słowo ma tak dużą moc. Jednak mówi się, że nie liczą się słowa, lecz gesty. W końcu każdy może powiedzieć, że kocha, ale jego zachowanie zwyczajnie będzie świadczyć o czymś innym. My też jesteśmy zdania, że aby „kocham” miało wartość, ważne jest, aby było szczere, a za tą szczerością powinny iść czyny. Zatem jeżeli chcecie powiedzieć w oryginalny sposób co czujecie, to koniecznie przeczytajcie nasze pomysły.

Gest ma znaczenie

Nie chodzi o to, że liczy się gest w postaci wydawania dużej sumy pieniędzy na drugą osobę. Lecz gest ma znaczenie, ale to słowo odnosi się do tego, jak traktujemy drugą osobę. Czasami przez bardzo proste gesty możemy pokazać jak jest dla nas ważna. To choćby rozmowa gdy ma zły dzień, nawet jeżeli wtedy transmitowany jest ważny mecz. To bukiet kwiatów kupiony tak od siebie, a nie dlatego, że partnerka Wam powiedziała, że nigdy nie kupujecie jej kwiatów. Słowo „kocham” często jest także nadużywane, przez to traci moc. Wystarczy tylko usłyszeć jak wiele osób powtarza „kocham robić zakupy”, „kocham pizzę”, „kocham, jak wyszłam na tym zdjęciu”. Wtedy też wyznanie miłości wydaje się mało znaczące, bo skoro wszystko się kocha to czy takie słowo ma wartość. W końcu nikt nie chce być na równi z pizzą czy zakupami. Wydaje się to trywialne, ale niestety współczesny świat zdaje się być nader próżny, przez co dochodzi do tego, że spłycamy pewne rzeczy. Miłość potrafimy wyznać po drugiej randce, ale nie umiemy z kimś wytrwać w związku dłużej niż pół roku, bo po tym jak mijają motylki w brzuchu drażni nas każde zachowanie, albo też szukamy pretekstu do rozstania. Niestety wniosek, który się nasuwa jest mało optymistyczny. Chyba sporo z nas jest próżnych, bardziej cenimy własną wygodę ,niż relacje. Dlatego też wyznając miłość drugiej osobie, lepiej nie robić tego trywialnie...bo czy wtedy jest to szczere. My dziś przedstawimy Wam 3 pomysły, jak powiedzieć słowo "kocham", ale w oryginalny sposób.

Kocham znaczy wiele

Nie musicie się obawiać, że aby powiedzieć „kocham” potrzebujecie sporo gotówki, bo tylko prezenty o dużej wartości pokazują wartość samego uczucia. Jednak w prosty, acz oryginalny, sposób możecie to uczucie pokazać. Przyda się do tego ramka na zdjęcia, w której umieścicie wasze wspólne zdjęcie, choćby z początku znajomości. Niby prosto, a przy tym ciekawie. Z tyłu zdjęcia warto umieścić słowo kocham, przy czym przy każdej literze należy dodatkowo umieścić słowo, które odnosi się do cechy czy danej sytuacji. K to może być zarówno „kotek”, jeżeli tak mówicie na partnerkę albo też kwiat – jeżeli to był właśnie pierwszy prezent, jaki zakupiliście ukochanej osobie. Tutaj trzeba się trochę postarać, ale gwarantujemy, że taki prezent będzie nader udany. Jeżeli szukacie ciekawych modeli, to polecamy Wam ramki do zdjęć z sklepzramami.pl

Pokaż, że słuchasz

Bądźmy szczerzy, ilu facetów, choć nie tylko ich słucha, swojej drugiej połówki? Owszem czasami jesteśmy zbyt zmęczeni, rozkojarzeni. Zawsze możemy znaleźć jakiś powód. Ale czy tak powinno być? Jasne, że nie. Ale niestety często jest. Dlatego pamiętajcie, że to iż słuchacie i rozmawiacie z waszą ukochaną/ukochanym ma duże znaczenie. Tym bardziej, że możecie usłyszeć np. jakie ma marzenie i to marzenie można spełnić. Może to być choćby skok ze spadochronu, czy też na bungie. Możliwości jest wiele. Jeżeli kupicie voucher na taką atrakcję, to możecie do niego dołączyć karteczkę „bo zawsze wiem, o czym marzysz”. Romantycznie prawda?

Na słodko...

Nie musicie wcale wynajmować samolotu, który ciągnie napis "kocham Cię", ale możecie to nadal zrobić ciekawie, ale i taniej. Otóż wystarczy, że upieczecie babeczki, a na każdej z nich umieścicie jedną literkę tego słowa. Upieczenie babeczek nie jest trudne, można zrobić te z paczki. Ale liczy się właśnie gest. Jeżeli do tego przygotujecie kolację, to oczywiście będzie jeszcze lepiej. Pamiętajcie, aby taki gest nie był tylko jednorazowy, lecz zdecydowanie częściej się powtarzał.

Aby słowo "kocham" miało wartość, zawsze muszą za nim iść czyny i tych czynów właśnie Wam życzymy. Dlatego zawsze się starajcie i pamiętajcie, że nie ma nic piękniejszego niż prawdziwa miłość i przyjaźń.