Okna, Drzwi, Podłogi, Bramy

system drzwi przesuwnych

Drzwi przesuwne są chętnie wybieranym elementem do pomieszczeń. Są bardzo funkcjonalne i wyróżniają się na tle dodatków. Co sprawia, że system drzwi przesuwnych sprawdza się we wnętrzach?

 

Drzwi przesuwne do każdej przestrzeni

Tak zwane barn doory od bardzo dawna są modnym elementem wystroju wnętrza. System drzwi przesuwnych z powodzeniem zastępuje klasyczne drzwi, optycznie powiększając przestrzeń i dzieląc ją na strefy funkcjonalne. Zwłaszcza w małych pomieszczeniach sprawdzają się jako wydzielenie szafy, spiżarni lub garderoby, zastępując przy tym ścianki działowe lub mebel. Barn doory sprawdzą się na poddaszach, wąskich przestrzeniach, pod skosami, w biurowcach i budynkach przestrzeni publicznej.

System drzwi przesuwnych - gotowy zestaw

Zamontowanie systemu drzwi przesuwnych jest możliwe praktycznie wszędzie, o ile drzwi będą mogły swobodnie przesuwać się po ścianie. Sam montaż jest dość łatwy i wymaga niewielkiej ingerencji w ścianę. Zazwyczaj sprzedawane są gotowe zestawy do montażu drzwi. Istotne są rolki i szyny, które umożliwiają przemieszczanie się drzwi wzdłuż ściany. Takie zestawy są dostępne w ciekawych stylistycznych opcjach, doskonale wpisujących się w daną przestrzeń.

 

Wybierz drzwi przesuwne w sklepie internetowym bonmario.com!

 

Systemy drzwi przesuwnych: widoczne czy nie?

Najczęściej można spotkać naścienne drzwi przesuwne. Takie systemy przy montażu nie ingerują w ścianę. Drzwi można dopasować do otworu drzwiowego (w zależności od jego wielkości będą to drzwi jedno lub dwuskrzydłowe). Naścienne systemy są chętnie wybierane właśnie ze względu na bezproblemowy montaż i szeroki wybór materiałów, z jakich można wykonać drzwi i system przesuwny.

Dla fanów minimalizmu dobrym wyborem będzie system ukryty w ścianie. Tego typu zestawy sprzedawane są w gotowych zestawach dostosowanych do konkretnych drzwi i ściany. System ukrywa się w specjalnej kasecie wewnątrz ściany. To rozwiązanie dodatkowo wycisza pracę systemu podczas jego użytkowania.

Drzwi przesuwne na bonmario.com

Barn doory są bardzo często produkowane na specjalne zamówienie albo sprzedawane w wyspecjalizowanych sklepach. W ofercie sklepu internetowego bonmario.com jest szeroka oferta systemów do drzwi przesuwnych, które wpasują się w dowolny styl danego wnętrza. Wszystkie dostępne zestawy spełniają najwyższe standardy funkcjonalności i są wykonane z trwałych materiałów.

Okna, Drzwi, Bramy, Podłogi

Zazwyczaj czytane