Ogrzewanie, Piece, Kotły

Przydomowa instalacja gazowa ze zbiornikiem LPG wymaga odpowiedniej konserwacji a także właściwego użytkowania, aby była funkcjonalna i bezpieczna dla Ciebie i Twojej rodziny. Jeśli więc chcesz zadbać o bezpieczne (i tanie) ogrzewanie domu, to sprawy techniczne oddaj w ręce specjalistom i pomyśl o dzierżawie zbiornika na gaz. Sprawdź, jakie korzyści płyną z wyboru takiej instalacji gazowej.

Własna instalacja LPG ma swoje niewątpliwe zalety – możesz kontrolować każdy aspekt ogrzewania i dostosowywać je do własnych potrzeb. Poza tym musisz zadbać o to, aby oferowany Ci gaz był dobrej jakości, a butla gazowa zabezpieczona – a do tego potrzeba wiedzy i umiejętności…

Specjaliści z AmeriGas, jednej z czołowych firm zajmujących się dostawą gazu płynnego, przedstawiają 5 korzyści z dzierżawy zbiornika na gaz, dzięki którym zobaczysz, że instalacja gazowa to wygodne, ekonomiczne i bezpieczne rozwiązanie:

  1. Małe koszty – wykonanie instalacji gazowej wiąże się z wydatkiem rzędu od 2500 zł do nawet 10 000 zł (w przypadku dużego domu). Jeśli skorzystasz z oferty dzierżawy, to nie musisz płacić za montaż i podłączenie zbiornika. Duży dostawcy gwarantują również stałe ceny gazu na cały rok, dlatego możesz długoterminowo zaplanować wydatki.
  2. Bezpieczeństwo – w ramach założenia zbiornika oraz instalacji otrzymujesz 24-godzinną pomoc techniczną ze strony specjalistów, którzy zadbają o to, abyś czuł się komfortowo w swoim domu. Nie musisz także przejmować się obsługą zbiornika, gdyż tak butla gazowa, jak i sama instalacja nie wymagają Twojej uwagi, aby działać sprawnie.
  3. Wygoda – samodzielne wykonanie instalacji gazowej wymaga załatwienia wielu formalności, m.in. zlecenia projektu budowlanego instalacji zewnętrznej i wewnętrznej czy przygotowania aktualnej mapy geodezyjnej. Przedstawiciele AmeriGas skompletują za Ciebie całą dokumentację.
  4. Elastyczność – zużycie gazu wygląda bardzo różnie w zależności od tego, ile osób i w jakim celu korzysta z instalacji. Dzięki dostosowaniu dzierżawy do Twoich potrzeb będziesz płacił tyle, ile chcesz, za to, czego potrzebujesz.
  5. Wszechstronne zastosowanie – zbiornik na gaz może znajdować się w różnych miejscach domu i w różnej odległości od budynku, a LPG to uniwersalne, ekologiczne paliwo, dzięki któremu ogrzejesz dom czy przygotujesz posiłek.

Jesteś zainteresowany dzierżawą zbiornika na gaz? Chcesz dowiedzieć się więcej o instalacji gazowej w Twoim domu? Skorzystaj z formularza AmeriGas i zostaw tam swoje dane, aby specjaliści z firmy mogli skontaktować się z Tobą jak najszybciej.

Zazwyczaj czytane