Łazienka

Firma KLUDI zaprezentowała nową kolekcję armatury łazienkowej Pure Function, która łączy w sobie zarówno wysoką jakość, wyrafinowany design, jak i dobrą cenę. Potwierdzeniem tego jest otrzymanie prestiżowej nagrody Red Dot Award 2018, przyznawanej najlepszym produktom na rynku.

Armatura łazienkowa KLUDI Pure Function zyskała uznanie w konkursie Red Dot Award za design, innowacyjność i funkcjonalność. Do tego trzeba pamiętać o atrakcyjnej cenie, dzięki czemu luksusowe, pięknie wykonane produkty są dostępne dla wszystkich.

Armatura łazienkowa. Wysmakowany styl dla każdego

Dla zwolenników stylu nowoczesnego powstała armatura łazienkowa KLUDI Pure&Style. Seria ta oferuje różne produkty, od jednouchwytowych baterii umywalkowych, przez podtynkowe baterie natryskowe, po baterie natryskowe i wannowo-natryskowe. KLUDI Pure&Style wyróżnia się geometrycznym kształtem połączonym z subtelnymi, delikatnie zaokrąglonymi krawędziami. Dzięki temu uzyskany został oryginalny, lekki design świetnie korespondujący ze stylowymi, eleganckimi wnętrzami. Do tego należy wspomnieć o wysokiej jakości głowicach ceramicznych umożliwiających precyzyjną regulację i o gładkiej chromowanej powierzchni baterii.

Solidne wykonanie, naturalne piękno

KLUDI Pure&Solid to propozycja armatury łazienkowej o ponadczasowym wyglądzie. Doskonale prezentuje się nie tylko w łazienkach nowoczesnych, eleganckich, lecz także w klasycznych, niezależnie od wielkości i kształtu pomieszczenia. Swoją uniwersalność zawdzięcza dopracowanym detalom tworzącym dyskretną kompozycję. Linia wylewki ukształtowana jest ku dołowi, a baterie można zamontować blisko ściany, dzięki czemu sprawdzają się dobrze w małych łazienkach. Armatura łazienkowa KLUDI Pure&Solid została wykonana z najwyższej jakości materiałów. Ceramiczne głowice (z ogranicznikiem wypływu ciepłej wody) i system szybkiego montażu to znaki szczególne tej baterii.

Subtelność i uniwersalny design

KLUDI w ramach kolekcji Pure Function proponuje także serię KLUDI Pure&Easy, która charakteryzuje się dynamicznym kształtem i wysoką funkcjonalnością. Dostępna jest w wersji białej lub chromowanej – świetnie odnajdzie się w łazienkach w różnych stylach. Baterie wyposażone są w funkcję wypływu zimnej wody w środkowym położeniu uchwytu (EcoPlus), ten walor z pewnością zadowoli osoby dbające o ekologię.

W Łazience

Zazwyczaj czytane