Bezpieczeństwo i Automatyka

Obecnie standardem stała się instalacja systemu alarmowego monitoringu wizyjnego zarówno w domach prywatnych, mieszkaniach, czy na posesjach niewielkich firm. Jest to bardzo naturalny proces, ponieważ kamery stanowią nasze oczy zawsze wtedy, kiedy nas nie ma.

Powody, dla których system alarmowy jest tak popularny

Monitoring za pomocą kamer oraz systemu alarmowego daje większości osób poczucie bezpieczeństwa oraz komfortu, że nawet w nieprzewidzianych sytuacjach istnieje możliwość natychmiastowego wykrycia nieprawidłowości oraz przekazania ich osobom odpowiedzialnym. Ponadto zawsze można nagrać całe zdarzenie za pomocą kamer, które następnie mogą stanowić pewny dowód na to, że dane zdarzenie miało miejsce i pokażą, kto jest jego sprawcą. Warto również pamiętać, że takich nagrań nie przegląda się na bieżąco, ani materiału nie ogląda się każdego dnia, dlatego koniecznością jest wyłapanie wszelkich anomalii i przekazanie ich do osób zainteresowanych.

Innowacyjne systemy alarmowe

Obecnie standardem stał się intuicyjny, przejrzysty i czytelny panel dotykowy, który jest dedykowany do obsługi domowego systemu alarmowego. W końcu w obecnych czasach nikt nie ma ochoty ani czasu na stałą obserwację całej masy migających lampek nie mówiąc już o pamiętaniu ich znaczenia i funkcjonalności.
Prosty w obsłudze, graficzny panel w znacznym stopniu ułatwia monitoring wnętrza własnego domu czy mieszkania po to, abyśmy mogli czuć się w nim bezpiecznie i komfortowo. Ponadto istnieje również możliwość obsługi systemu alarmowego za pomocą dedykowanych aplikacji mobilnych.

Takie nowoczesne i innowacyjne rozwiązania są dopasowywane do indywidualnych potrzeb i preferencji każdego klienta. Istnieje możliwość konfiguracji dotychczasowego alarmu, a także szereg dodatkowych akcesoriów i rozszerzeń, aby w najwyższym stopniu zadowolić klienta i spotkać się z jego aprobatą. Z kolei te osoby, które nie mają instalacji wcale nie muszą wydawać znacznych środków finansowych na zakup zaawansowanych urządzeń. Istnieje możliwość rozbudowy o elementy bezprzewodowe (system Aero) lub technologię komunikacji po sieci 230V SmartPLC.

Podstawowe zalety zintegrowanego systemu alarmowego

Takie nowoczesne rozwiązania są nie tylko praktyczne i funkcjonalne, ale również niosą ze sobą szereg ulepszeń i korzyści dla wszystkich domowników. Do najważniejszych zalet tego typu rozwiązań należy zaliczyć:

  • możliwość pełnej integracji z wbudowanym powiadomieniem GSM - w ten sposób właściciel może mieć pełny pogląd na to, co się dzieje w domu kiedy ten przebywa na wakacjach, w podróży służbowej czy zwyczajnie jest w pracy.
  • komunikacja może się odbywać poprzez sieć internetową lub Wi-Fi, co jest w obecnych czasach bardzo wygodnym rozwiązaniem,
  • istnieje możliwość przesyłania e-mail lub wiadomości sms ze zdjęciem z kamer z momentu alarmu,
  • możliwość korzystania z powiadomień głosowych dla tych, którzy nie lubią korzystać z aplikacji mobilnych,
  • możliwość szybkiego sterowania podczas połączenia,
  • czytelne i wygodne w obsłudze.

 

Zapoznaj się ofertą na innowacyjne systemy alarmowe.

Bezpieczeny, Inteligentny, Eko Dom

Zazwyczaj czytane