Ogrzewanie, Piece, Kotły

Przydomowa instalacja gazowa ze zbiornikiem LPG wymaga odpowiedniej konserwacji a także właściwego użytkowania, aby była funkcjonalna i bezpieczna dla Ciebie i Twojej rodziny. Jeśli więc chcesz zadbać o bezpieczne (i tanie) ogrzewanie domu, to sprawy techniczne oddaj w ręce specjalistom i pomyśl o dzierżawie zbiornika na gaz. Sprawdź, jakie korzyści płyną z wyboru takiej instalacji gazowej.

Własna instalacja LPG ma swoje niewątpliwe zalety – możesz kontrolować każdy aspekt ogrzewania i dostosowywać je do własnych potrzeb. Poza tym musisz zadbać o to, aby oferowany Ci gaz był dobrej jakości, a butla gazowa zabezpieczona – a do tego potrzeba wiedzy i umiejętności…

Specjaliści z AmeriGas, jednej z czołowych firm zajmujących się dostawą gazu płynnego, przedstawiają 5 korzyści z dzierżawy zbiornika na gaz, dzięki którym zobaczysz, że instalacja gazowa to wygodne, ekonomiczne i bezpieczne rozwiązanie:

  1. Małe koszty – wykonanie instalacji gazowej wiąże się z wydatkiem rzędu od 2500 zł do nawet 10 000 zł (w przypadku dużego domu). Jeśli skorzystasz z oferty dzierżawy, to nie musisz płacić za montaż i podłączenie zbiornika. Duży dostawcy gwarantują również stałe ceny gazu na cały rok, dlatego możesz długoterminowo zaplanować wydatki.
  2. Bezpieczeństwo – w ramach założenia zbiornika oraz instalacji otrzymujesz 24-godzinną pomoc techniczną ze strony specjalistów, którzy zadbają o to, abyś czuł się komfortowo w swoim domu. Nie musisz także przejmować się obsługą zbiornika, gdyż tak butla gazowa, jak i sama instalacja nie wymagają Twojej uwagi, aby działać sprawnie.
  3. Wygoda – samodzielne wykonanie instalacji gazowej wymaga załatwienia wielu formalności, m.in. zlecenia projektu budowlanego instalacji zewnętrznej i wewnętrznej czy przygotowania aktualnej mapy geodezyjnej. Przedstawiciele AmeriGas skompletują za Ciebie całą dokumentację.
  4. Elastyczność – zużycie gazu wygląda bardzo różnie w zależności od tego, ile osób i w jakim celu korzysta z instalacji. Dzięki dostosowaniu dzierżawy do Twoich potrzeb będziesz płacił tyle, ile chcesz, za to, czego potrzebujesz.
  5. Wszechstronne zastosowanie – zbiornik na gaz może znajdować się w różnych miejscach domu i w różnej odległości od budynku, a LPG to uniwersalne, ekologiczne paliwo, dzięki któremu ogrzejesz dom czy przygotujesz posiłek.

Jesteś zainteresowany dzierżawą zbiornika na gaz? Chcesz dowiedzieć się więcej o instalacji gazowej w Twoim domu? Skorzystaj z formularza AmeriGas i zostaw tam swoje dane, aby specjaliści z firmy mogli skontaktować się z Tobą jak najszybciej.

Ogrzewanie, Piece, Kotły

Dom energooszczędny - porady

Dom energooszczędny charakteryzuje się mniejszym sezonowym zapotrzebowaniem na energię. Dla inwestorów oznacza to mniejszy koszt eksploatacji, dlatego należy pamiętać, ż...

Ogrzewanie gazowe - charakterystyka, zalety,koszty

Ogrzewanie gazowe z każdym rokiem zyskuje w Polsce na popularności. Generalnie ten typ ogrzewania uważany jest za stosunkowo drogi nie...

Istota działania pompy ciepła

Pompa ciepła należy do urządzeń, których podstawy teoretyczne zostały opracowane znacznie wcześniej niż powszechnie wprowadzono je do użytkowania. Za ojca po...